Інститут соціально-гуманітарних наук
Вінницький національний технічний університет
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Знання. Освіта. Освіченість"
04.10.2016

28-29 вересня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Знання. Освіта. Освіченість".

Співорганізаторами цього заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Новий університет Лісабону (Португалія), Люблінська політехніка (Польща), Синергетичне товариство України (Вінницьке відділення).

Були запропоновані такі тематичні напрями роботи конференції:

природничо-наукове, технічне й гуманітарне знання: нові аспекти взаємодії; сучасні небезпеки прогресу науки; актуальні проблеми співвідношння релігійного та наукового знання; освіченість в світлі концепції постлюдини; суспільство знань: утопія чи реальність?; інновації в сучасному освітньому процесі; історія освіти в контексті історії України; етичні і психологічні проблеми ділових відносин та менеджменту; сучасний університет: нові виклики та ін.

Підведено підсумки під час проведення "круглих столів" за темами: "Проблемний статус гуманітарних дисциплін в університеті (в контексті нового Закону про Вищу освіту)" і "Сума технологій: фізичні та гуманітарні технології в конструюванні людського буття" (присвячено 95-чю від дня народження Станіслава Лема).

З матеріалами конференції можна ознайомитись за адресою http://conferences.vntu.edu.ua/index.php/znanosv/znanosv2016.

Відеоматеріали представлені за адресою  https://www.youtube.com/watch?v=zXEiiZRjVnY